עולם של שקיות

 

הנקודות הבסיסיות והחשובות שחייבים לדעת על מנת לבחור שקיות נייר מתאימות לבית העסק

 

עם המגוון הרחב של גדלי שקיות הנייר, בחירה בשקיות הנכונות יכולה להיות תהליך מורכב עבור בעלי בית עסק המעוניין להתאים את הסוג המתאים ביותר למוצריו ולצורכי העסק. השורות הבאות מציעות כמה נקודות שיסייעו ללמוד יותר על ההבחנות בין סוגי השקיות השונים.

 

בדרך כלל, ישנם שני צבעים הרווחים בקרב שקיות נייר: חום ולבן. בעוד ששקיות נייר חומות משמשות בתדירות גבוהה יותר מאשר המקבילות הלבנות שלהן. השקיות הלבנות ידגישו את הלוגו של החברה או המותג ויציגו מראה נקי יותר מאשר זה שמציעות שקיות חומות. ללא קשר לצבע בו בוחרים, כל שקית נייר מציעה מבנה עבה ועמיד בפני קרעים וקרעים.

 

על מנת לדעת איזו שקית נייר היא המתאימה ביותר לבית העסק יש להתייחס למוצרים עצמם. אם מנהלים מסעדה או מעדנייה קטנה, שקיות נייר ללא ידיות או שקיות עם ידיות הן בחירה שימושית לעסק. בנוסף, חנויות מכולת בדרך כלל זקוקות לשקיות מכולת מנייר שמסוגלות לשאת משקל כבד.

 

בחנויות המתמחות במכירת משקאות חריפים ניתן להשתמש בשקיות בירה, משקאות חריפים ויין; ואילו שקיות נייר מעוצבת יתאימו היטב לחנויות בגדים או לחנויות ספרים. אם מנהלים דוכן תוצרת או שוק איכרים, מומלץ להתאים שקיות חומות עם לוגו של המותג הפרטי. לבסוף, לחם דורש שקיות נייר אטומות, כמו גם קפה, עוגיות, מאפים וכל מוצר אחר הדורש שמירה על טריות. בחירת שקית הנייר הטובה ביותר דורשת התייחסות למידע בסיסי על סוגי שקיות הנייר ויכולותיהן. יש לקחת בחשבון מידות אורך, רוחב וגובה ממוצעים. היחידות המשמשות למדידת קיבולת שקיות הנייר כוללות גרמים, קילוגרמים וליטרים. 

קולבים לבגדים

 

 

053-9419000

053-9419000