שהנייר שבשקית כך ניתן להוסיף לכל בית עסק מוטיב שהצרכנים אוהבים ומעריכים לצד מיתוג מותאם אישית עם תהליך ייצור שקיות נייר 

 

 

אנו רגילים לראות לא מעט פריטי מזון שאנו צורכים עטופים בניילון נצמד אוויר, אך לא מעט ממוצרי המזון שלנו ארוזים בשקיות נייר. מאז שפותח תהליך ייצור שקיות נייר, בשנת 1852, השקיות ממשיכות להיות פריט אריזה פופולרי, למרות התחרות מול שוק שקיות ניילון.

 

יתכן והן לא נפוצות בכלל החנויות, אך הן ממשיכות להיות בחירה פופולרית לצורכי אריזת קניות ומוצרי אוכל, בעיקר משום שהן מתאפיינות בעמידות גבוהה ובידידותיות לסביבה.  תהליך ייצור שקיות נייר עבר דרך ארוכה מאז ראשיתו הצנועה באמצע המאה השמונה עשרה, כאשר יצרנים מפתחים שקיות נייר עמידות יותר ויותר.

 

העיצוב של שקיות הנייר בצורת קופסא מאפשר להן עמידות ובו זמנית יכולת נשיאה של מוצרים נוספים כמו שקיות. בהשוואה לשקיות ניילון, הן גם בטיחויות יותר. שקיות נייר הפכו סמל לאופנתיות ולמעמד בעולם של ימינו. זאת, נוכח כמות הזמן והמאמץ שמותגים משקיעים בתהליך ייצור שקיות הנייר ועיצובן, על מנת להעניק אטרקטיבית לסחורתם. עם שקיות נייר אטרקטיביות, שמפרסמות את מותג החברה, הלקוחות הופכים לפרסומת מהלכת בחינם.

 

שקיות נייר מציע יתרונות ידידותיים לסביבה ומאפשר שימוש חוזר באמצעות תהליכי מחזור. כמו כן, הן מתכלות ולא גורמות

לנזק סביבתי.

 

במילים אחרות, שקיות נייר מיוצרות ממשאב טבעי מתחדש, ניתנות לשימוש חוזר ונשנה וניתנות למחזור ולייצור מחדש בקלות. למעשה, נדרשת פחות אנרגיה למחזר שקיות נייר מאשר שקיות ניילון. על ידי בחירה בשקיות נייר באיכות גבוהה לשם אריזת מוצרים שונים. 

053-9419000

053-9419000