שקיות נייר בטעם בשנים האחרונות נרשמת עליה בהשקעה של חברות ושל בתי עסק רבים בשקיות נייר. מה הופך אותן לפופולריות כל כך?

 

שקיות נייר בטעם עדיין מככבות ובשנים האחרונות הפכו לאפשרות המבוקשת ביותר בשוק. זאת, למרות התחרות הגדולה מול שקיות ניילון או שקיות פלסטיק, שמשווקות בהיקפים גדולים יותר. מדובר על האפשרות האסתטית והנוחה יותר לשימוש, כשעליונותן של האפשרויות האחרות כרוכה בעיקר במחיר. אחת הסיבות לפופולריות של שקיות נייר היא העובדה שהן עשויות נייר.

 

מדובר על חומר שניתן למחזור בקלות ושאינו מזיק לסביבה. בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות לאיכות הסביבה ולצורך בשימוש בחומרים ירוקים, בעלי עסקים רבים רואים בבחירה בשקיות נייר בטעם, כדרך למשוך לקוחות, בערכים הקשורים בצרכנות חכמה וירוקה. שקית הנייר הפכה למעין הצהרה שמסייע במיתוג בית העסק כידידותי לסביבה וככזה המסייע לשמור על סביבה נקיה יותר. השימוש בשקיות נייר בטעם מציע גם אפשרויות עיצוב מגוונות תוך הצמדות לייצור מהיר, פשוט ויעיל.

 

העובדה שהשקיות עשויות נייר מאפשרת הדפסה של תכנים שונים, מותאמים אישית, בטכניקה פשוטה. בהמשך לכך בתי עסק רבים בוחרים בייצור שקיות נייר בטעם לשם אריזת המוצרים שלהם, ולשם מיתוג יעיל וחסכוני: השקית משמשת אמצעי שיווקי בפני עצמו. כל לקוח שנושא את השקית משמש פרסומת מהלכת למוצר או למותג אותו בית העסק מבקש לקדם.

 

בתי עסק רבים, שהבינו את הפוטנציאל שמציעות שקיות נייר בטעם, בוחרים להשקיע בשקיות נייר במקום באפשרויות אחרות. בכך הם נהנים מהיתרונות האמורים ובעיקר מקידום מכירות יעיל ללא עלות נוספת.

 

 

053-9419000

053-9419000