השורות הבאות יסייעו לכם להחליט אם תבחרו להגיש ללקוחות שלכם את המוצרים בשקית ניילון או בשקית נייר כיום, שני סוגי החומרים, מהם עשויות רוב השקיות לשימוש קמעונאי, הם ניילון ונייר.

ייצור נייר אריזה

 

בין היתרונות של שקיות ניילון אפשר למנות גם את משקלן הקל יחסית ואת כושר הנשיאה שלהן.

הן גם מבודדות, אינן סופגות לחות, קלות לניקוי, עמידות בפני נוזלים וחומרים שונים אחרים, מתייבשות במהירות לאחר מגע עם נוזלים ומתאימות לשימוש חוזר.

 

כמו כן, ניתן לצבוע את שקיות הניילון במגוון צבעים רחב. 

 

שקיות נייר אמנם יקרות יותר מאשר שקיות ניילון, אך הן מספקות כמה יתרונות שיחסכו בעלויות על סעיפים אחרים.

 

מדובר בעיקר בחיסכון בהוצאות על קידום מכירות ובפגיעה בסביבה.

ייצור שקיות נייר

 

שקיות הנייר ניתנות למחזור בקלות ואינן גורמות נזק לסביבה. כמו כן, לשקית נייר שעוצבה בהתאמה אישית יש השפעה רבת עוצמה על התדמית של המותג, של המוצרים אותם משווק המותג, על החנות או סניפי רשת החנויות, על האירוע או על מהלך קידום המכירות.

יותר מאשר שקיות נייר, שקיות נייר הפכו לאמצעי פרסום לכל דבר, שמעניק לבעל העסק גישה לכל לקוח קיים ופוטנציאלי באחת. לקוחות הקיימים יזהו את המותג בעקבות הלוגו, אותו הם מכירים ממקומות אחרים, ולקוחות החדשים יחשפו למותג ויגלו עניין לפי הצורך.

שקיות אריזה

 

יש לציין, כי שוק שקיות הנייר מציע מגוון רחב של אפשרויות להתאמה אישית. לכן טווח המחירים רחב ויכול להיקבע בהתאם לתקציב שהוקצה לכך על ידי בית העסק.כדאי להזכיר, שכיום ישנן גם שקיות ניילון שעשויות פלסטיק שניתן למיחזור. עם זאת, שקיות אלה לא תמיד עוברות תהליך של מיחזור.

נייר משי

 

053-9419000

053-9419000