שתי פרסומות וחזרנו

 

כך הופכות שקיות נייר לפרסומת מהלכת שמסייעת לקידום המכירות של המותג ללא עלות למרות שהן לא משווקות בהיקפים של שקיות ניילון או שקיות פלסטיק, שקיות הנייר עדיין מובילות בשוק.

ייצור שקיות אריזה

 

התחרות מול מוצרים העשויים חומרים אחרים לא קלה, אך שקיות הנייר ממשיכות לככב ולו מעצם היותן אסתטיות ונוחות יותר לשימוש.אחת הסיבות העיקריות לכך היא העובדה שהשקיות עשויות מחומרים שניתנים למחזור בקלות ולכן הן נחשבות ידידותיות לסביבה. הבחירה בשקיות נייר הפכה בשנים האחרונות להצהרה של חברות ובעלי עסקים בכל רחבי העולם: אנחנו מסייעים לשמור על עולם נקי וירוק. הייצור של שקיות הנייר גם הוא קל ופשוט יחסית.

נייר משי

 

היתרון המרכזי שבייצור הוא האפשרות לעצב את השקיות בהתאם לשימוש ולדרישות בית העסק. כיום ניתן להדפיס על השקיות כמעט כל דבר ובהמשך לכך חברות רבות משתמשות בשקיות על מנת לארוז את המוצרים שלהן, אך גם על מנת לקדם את המותג.מהלכים שיווקיים שלמים מתבצעים דרך האריזה של המוצר.

ייצור שקיות נייר

 

זה בדיוק אחד השימושים של שקיות הנייר: אריזה למוצר שנרכש בחנויות. עם האריזה הזו הלקוחות ממשיכים בדרכם וחושפים את המותג לעיני הקהל הרחב שהופך מודע יותר למוצר, למותג או לחברה.השקית הממותגת היא פרסומת נעה לשירות או למוצר של החברה והלקוחות מסייעים בתהליך קידום המכירות ללא עלות. לכן, בשנים האחרונות נרשמת עליה בהשקעה של חברות בשקיות נייר ובאריזות. המטרה היא לייצר שקיות כמה שיותר אטרקטיביות, על מנת שיהפכו לאביזר אופנתי שמסמל מעמד מסוים.

שקיות אריזה

 

053-9419000

053-9419000