שקיות נייר שימושיות

האריזות הדומיננטיות ביותר בתחום אריזות המתנה או אריזות של מוצרים ,הן אריזות פלסטיק שונות , או אריזות קרטון, אך מלבדן קיימים סוגים נוספים של אריזות מחומרים שונים ומאד נוחים ושימושיים ביותר ע"י הצרכן, ובעיניו אריזות אלו נחשבות לאטרקטיביות, אלגנטיות ומאד שימושיות.

דוגמא לאריזות כאלו הן שקיות ניילון ו שקיות נייר. ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של צבעים של שקיות נייר ושקיות ניילון, כמו – כן ניתן למצוא שקיות נייר ושקיות ניילון במגוון עיצובים וסגנונות ההופכים אותם ליוקרתיים ואטרקטיביים ביותר.

שקיות נייר הן השקיות המועדפות על בעלי העסקים לשימוש כשקיות האריזה וברבים מן העסקים, שקיות נייר מהוות את אריזת המוצרים. בשדה הנרחב של שקיות נייר ניתן למצוא סוגים רבים ושונים של שקיות נייר, שקיות המתאימות לאריזת חומרים מסוימים, כגון: שקיות נייר לאריזת מזון, זו שקית נייר העשויה מחומר השומר על טמפרטורה נכונה של המוצר הארוז בתוכה. בנוסף לכך קיימות שקיות נייר המתאימות לחפצים קטנים מאד ובינוניים, שקיות סאטן ועוד מגוון רחב של שקיות נייר המתאימות לחומרים השונים.

ענף התכשיטים משתמש לאריזת תכשיטים בשקיות נייר סאטן, שקיות אלו מהוות את סוג האריזה האולטימטיבי שבא בנוסף או במקום קופסאות התכשיטים, סוג נוסף הנפוץ בתחום של שקיות נייר, הוא סוג של שקיות נייר קרטון, המהוות אריזות מתכלות.

053-9419000

053-9419000