שקיות נייר: עולם של שימושים

 

לא תאמינו כיצד ניתן להשתמש בשקיות נייר חומות וליהנות מתועלת והנאה, גם אחרי שמגיעים הביתה ושולפים מתוכן את המוצרים

 

 

שקיות נייר חומות משמשות בעיקר לאריזת מוצרים ולנשיאתם מהחנות בה נרכשו אל הבית. למרות שכיום שקיות נייר זוכות לעיצובים מרשימים, עדיין ניתן להבחין באלה הפשוטות והחומות. למרות שהן מחווירות במראן לעומת אלה המעוצבות, אין זה אומר שיש להשליך אותן לפח מיד כששולפים מהן את המוצרים בבית. השורות הבאות ממליצות לשמור אותן בערימה, באחד מארונות המטבח או במחסן, על מנת לשוב ולהשתמש בהן בדרכים שונות.

 

אחד השימושים הרווחים שניתן לעשות בשקיות נייר, הוא לזרז את תהליך הבשלתם של מספר סוגי פרות. יש לאחסן אותם בשקית נייר, והם יבשילו במהרה. השיטה חלה על בננות, עגבניות, אגסים, אפרסקים, אבוקדו ועוד. פשוט מניחים את הפרות בפנים, מגלגלים את החלק העליון של השקית, סוגרים ומניחים על השיש למשך יום או יומיים. הפרי משחרר גז אתילן לאורך זמן, שקית הנייר לוכדת את הגז שבתוכה והתנאים שנוצרים גורמים להבשלה מהירה יותר.

 

השיטה לא תעבוד אם משתמשים בשקיות ניילון. משום שהפלסטיק ילכוד לחות ויגרום לפרי להירקב. שימוש רווח נוסף שניתן לעשות בשקיות נייר הוא הכנת פופקורן ביתי. מכניסים גרגירי תירס אל תוך השקית מוסיפים מעט מלח או חמאה, בהתאם לטעם האישי, מכניסים למיקרוגל לשתיים עד שלוש דקות, בהתאם לכמות התירס ונהנים מחטיף פופקורן טעים ומנחם. החטיף בריא, בעיקר אם לא מוסיפים הרבה חמאה.

 

קולבים לבגדים 

 

 

053-9419000

053-9419000