קולבים לבגדים​

אחד המוצרים הנפוצים ביותר לשימוש הביתי הוא, הקולבים, וכידוע יש מגוון רחב של סוגי קולבים לשימוש ביתי, כמו קולב עץ, קולבי מתכת, קולבים עם קליפס, קולבים לבגדים, קולבים לשמלות, קולבים לחליפות, קולבים מפלסטיק, קולב עץ מעוצב ועוד ועוד...אך כמובן שהשימוש בקולבים, נפוץ ביותר בקרב חנויות בגדים, חנויות הלבשה לסוגיהן, סלוני כלות ועוד.

קולב לא נועד רק כדי להחזיק פיזית את המוצר שתולים עליו, אלא תפקיד הקולב הוא גם לשוותערך מיוחד למוצר, ובעיקרון, מטרת הקולב בחנות בגדים, הוא להעלות את ערך הבגד התלוי עליו, וכך לדוגמא קולב עץ מעוצב בצורה יוקרתית יכול לתת לבגד ערך גבוה מערכו האמיתי, וכך להגדיל את רווחי החנות, ולכן בעלי חנויות בגדים משקיעים בקולבים לבגדים, לא מעט כסף, בידיעה שקולבים איכותיים ומעוצבים בצורה טובה יעלו את ערך הבגד, יעלו את שיעור המכירות, ויגדילו את רווחי החנות. אך מטרתו של קולב הוא לשמור על הבגד, כלומר לשמור שהבגד לא יתקמט, שהבגד ישמור על צורתו החדשה, ולא יאבד את צורתו ומראהו המקנים לא את החזות החדישה של הבגד שטרם נלבש על ידי מאן דהו. כמו כן תפקידו של הקולב הוא להקל על תליית הבגדים, ואחסונם.אך מטרתו של קולב הוא לשמור על הבגד, כלומר לשמור שהבגד לא יתקמט, שהבגד ישמור על צורתו החדשה, ולא יאבד את צורתו ומראהו המקנים לא את החזות החדישה של הבגד שטרם נלבש על ידי מאן דהו. כמו כן תפקידו של הקולב הוא להקל על תליית הבגדים, ואחסונם.

קולבים ביתיים לרוב הם קולבים פשוטים, אך קולבים לבגדים, שבעלי חנויות בגדים רוכשים, הם גם קולבים פשוטים במקרים מסוימים, אך יש לא מעט בעלי חנויות הרוכשים קולבים מרופדים מסוגי בד שונים, וזאת כדי לשמר את הבגדים המוצעים למכירה, ושתלויים על הקולבים.שוק הקולבים בארץ הוא שוק יציב, וזאת מאחר ובכל בית אב צורכים מספר רב של קולבים, כי לאנשים יש מספר לא קטן של בגדים ואותם תולים על קולבים, ולכן שוק הקולבים נשאר יציב לאורך השנים, וכנראה גם יישאר כזה.

בגדים זה אחד הדברים שאנשים מחייחסים להם חשיבות רבה. כל מי שנמנה על המעמד הבינוני לפחות ומעלה, יש ללא ספק מספר גדול של בגדים. כך הם תמיד נוטים לקנות ולאסוף קולבים לארונות. עד היום השוק של קולבים מתפתח בצורה יציבה.

 

053-9419000

053-9419000