בין השנים 2012 ל-2016 נרשמה עליה של כ-4.4% בשוק שקיות הנייר. בשנת 2017 הוערך השוק בכשבעה ביליון דולר

לרוב משמשות שקיות נייר לאריזה, לעטיפה ובחנויות. השקיות מיוצרות מסוגים שונים של נייר או קרטון. לשקיות יש מספר יתרונות, בהם עמידות, מאפיינים ידידותיים לסביבה ונוחות.

ייצור נייר אריזה

בנוסף, השקיות ניתנות למחזור לשימוש מחדש. תכונה זו מתווספת לרשימת היתרונות של שקיות נייר מנקודת המבט של השמירה על הסביבה. השקיות יכולות לשמש לאריזה של מספר מוצרים רב מסוגים שונים. המוצרים יכולים להיות בצורות, בגדלים ובעיצובים שונים. מעבר לכך, ניתן לייצר את השקיות במגוון עיצובים ולהעניק להן מראות מיוחדים ויוצאי דופן, באמצעות הדפסה על צדן החיצוני. ההדפסות יכולות לקדם מהלך שיווקי, מותג כלשהו, חנות או רשת חנויות או כל מוצר באשר הוא.

ייצור שקיות נייר

מנתוני שוק שקיות הנייר עולה, כי השקיות רושמות מגמת צמיחה קבועה. בין השנים 2012 ל-2016 נרשמה עליה של כ-4.4%. בשנת 2017 הוערך השוק בכשבעה ביליון דולר. מאפיינים, כגון צמיחה יציבה ומתמשכת, הופכים את השוק לאטרקטיבי ומושכים אליו בעלי מקצוע ומשקיעים רבים.

נייר משי

המשקיעים בשוק שקיות הנייר מעוניינים בפיתוח מוצרים בסגמנטים השונים של השוק, על מנת לאחוז בנתח מהרווחים שהשוק מציע. המגזר הקמעונאי תורם רבות לצמיחה של השוק ברחבי העולם. המגזר מהווה כ-4.3% מהפעילות הכוללת של השוק.

ענף המזון והמשקאות מהווה את הגורם השני לצמיחה של שוק שקיות הנייר. השימוש בשקיות נייר בתעשיית המזון והמשקאות רושם עליה במהלך השנים האחרונות. רבים, בענפי תעשייה אחרים, מעוניינים להתחקות אחר הצמיחה המדוברת וליהנות מהרווחים גם כן.

שקיות אריזה


צמיחה קבועה בשוק שקיות הנייר

053-9419000

053-9419000