שקיות נייר | שקיות ניילון​

בתוך שקית ניירמאז לידתה של שקית הנייר, היא מציגה יותר ויותר יתרונות ועדיין נחשבת לפופולריות ביותר בקרב חברות ומותגים רבים

 

 

למרות שרובנו רגילים לראות כל פיסת מזון עטופה וארוזה, האריזות של מזון ושל קפה לא צריכות להיות מוגבלות לכאלה העשויות ניילון או פלסטיק בלבד. מאז לידה של שקית נייר, בשנת 1852, היא ממשיכה להיות אחת האפשרויות הפופולריות יותר לאריזה.

 

זאת, למרות התחרות בינה לבין שקיות הניילון. אמנם יתכן לא תמיד נמצא אותה בכל החנויות, אך שקית הנייר ממשיכה להיות בחירה פופולרית עבור קניות של פריטים שונים, כמו גם של מוצרי מזון, עקב עמידותה המוגברת ומאפייניה הידידותיים לסביבה. מאז לידתה של שקית הנייר, היא עברה כברת דרך ארוכה, עם ייצור ופיתוח של שקיות נייר גמישות ועמידות יותר.

 

העיצוב של שקית הנייר, המתאפיין בצורת "קופסה", מאפשר לה לעמוד זקוף להחזיק יותר מוצרים בו זמנית. זאת, בהשוואה לשקיות ניילון. כיום, הפכו שקיות נייר למוצר שקשור בעולם האופנה ולמעין סמל סטטוס. זאת, בשל מידת ההשקעה של משאבים, כגון כסף, זמן ומאמץ, בקרב חברות רבות שמעוניינות לקדם את המותגים שלהן באמצעות עיצוב אטרקטיבי של שקית הנייר.

 

עם שקיות נייר אטרקטיביות לפרסום מותגי חברות, הלקוחות הופכים לפרסומת מהלכת. שקיות נייר גם מציעות יתרונות רבים, כגון ידידותית לסביבה לאלה המשתמשים בהן. ניתן לקפל אותן ולהשתמש בהם ללא הרף. כמו כן, הן ניתנות למחזור ומתכלות. שקיות נייר עשויים משאב טבעי מתחדש. לכן, ניתן לעשות בהן שימוש חוזר שוב ושוב. למעשה, נדרשת דורש פחות אנרגיה עבור תהליך המחזור של שקיות נייר, בהשוואה לאנרגיה הדרושה לתהליך המחזור של שקיות ניילון. 

053-9419000

053-9419000